94-102 Łódź, ul. Nowe Sady 19

slajder_glowna_01_45.jpg
Łódzki Zakład Usług Komunalnych
previous arrow
next arrow

Nabór na stanowisko pomocnicze - Mistrz Budowy

Łódzki Zakład Usług Komunalnych w Łodzi, ul. Nowe Sady 19

Ogłasza nabór na wolne stanowisko pomocnicze, 1 etat

Mistrz Budowy

Warunki pracy na stanowisku:

      Miejsce pracy: teren M. Łodzi

Zakres zadań na stanowisku Kierownik Budowy:

  1. nadzór i koordynacja pracy pracowników budowy,
  2. kierowanie budową zgodnie z projektem, pozwoleniem na budowę oraz przepisami prawa,
  3. przygotowywanie specyfikacji zamówień na materiały, roboty budowlane i sprzęt,
  4. sporządzanie obmiaru robót,
  5. prowadzenie dokumentacji budowy,
  6. dbałość o terminowe wykonanie robót,
  7. przygotowywanie do odbioru technicznego ukończonych robót wraz z dokumentacją powykonawczą,
  8. koordynowanie pracy w celu zapewnienia przestrzegania zasad BHP,
  9. dbałość o prawidłowy przebieg prac związanych z likwidacją placu budowy po zakończeniu robót.

Wymagania konieczne

  • posiadanie obywatelstwa polskiego,
  • korzystanie z pełni praw publicznych,
  • niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie,
  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne oraz co najmniej 3-letni staż pracy,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i kosztorysowania,
  • umiejętność sprawowania nadzoru nad podległymi pracownikami,
  • umiejętność obsługi komputera, w tym programów takich jak AutoCad, Norma, Miscosoft Office,
  • umiejętność współpracy z zespołem.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie,
  • umowę o pracę.

Oferta kandydata musi zawierać:

  • CV wraz z listem motywacyjnym podpisane odręcznie;
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie;
  • kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, uprawnienia budowlane, ewentualne dodatkowe uprawnienia i kwalifikacje;
  • kserokopie świadectw pracy i/lub w przypadku pozostawania w stosunku pracy zaświadczenie o zatrudnieniu potwierdzające staż pracy;
  • oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu w pełni z praw publicznych wraz z oświadczeniem, że nie jest prowadzone wobec kandydata postępowanie karne;
  • oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  • oświadczenie, że kandydat nie był, jak również nie jest prawomocnie skazany za przestępstwa, o których mowa w art. 54 ust. 2 pkt 3 Ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1634, 1725, 1747, 1768, 1964).
  • oświadczenie, że kandydat nie był, jak również nie jest karany karą zakazu pełnienia funkcji związanych z dysponowaniem środkami publicznymi, o której mowa w Ustawie z dnia 17 grudnia 2004 r. o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 289);
  • oświadczenie, że kandydat cieszy się nieposzlakowaną opinią;
  • w przypadku chęci udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych treści poniższego oświadczenia:

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Łódzki Zakład Usług Komunalnych w Łodzi moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych rekrutacji, przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy”.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy przesłać na adres ŁZUK lub złożyć bezpośrednio w sekretariacie Łódzkiego Zakładu Usług Komunalnych (dalej: ŁZUK). Dokumenty aplikacyjne muszą być przekazane w zamkniętej kopercie oznaczonej imieniem i nazwiskiem kandydata, z dopiskiem:

„Dotyczy naboru na stanowisko mistrz budowy”.

Termin złożenia dokumentów: do dnia 30.04.2024r. do godz.12.00

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119, s. 1) (dalej: RODO) oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2019, poz. 1781), uprzejmie informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Łódzki Zakład Usług Komunalnych zsiedzibą w Łodzi 94-102, Nowe Sady 19 (dalej: Administrator).
  2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować, we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych, poprzez e-mail: lub przesyłając korespondencję na adres siedziby podany powyżej.
  3. W związku z prowadzonymi procesami rekrutacyjnymi, Administrator przetwarzać będzie dane osobowe zawarte w CV, bądź w innych niezbędnych dokumentach, jedynie w zakresie określonym w obowiązujących przepisach prawa, w celu realizacji i dokumentacji procesu rekrutacji, a w przypadku zatrudnienia w celu realizacji umowy o pracę.
  4. Administrator oczekuje, że potencjalny kandydat nie będzie przekazywał Administratorowi danych i informacji w szerszym, niż określonym przepisami prawa zakresie. W sytuacji zawarcia w aplikacjach dodatkowych informacji, uznaje się, że kandydat wyraża zgodę na ich przetwarzanie w celach rekrutacyjnych oraz celach związanych z procesami zatrudnienia potencjalnego kandydata do pracy.
  5. Ogólną podstawę do przetwarzania danych stanowi art. 6 ust.1 lit. a, b, c oraz art. 9 ust. 2 lit. b, g, h RODO, a szczegółowe cele przetwarzania danych zostały zawarte w Ustawie z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1510, 1700), Ustawie z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 530) oraz w Ustawie z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 902).
  6. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być wyłącznie podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa lub umowy powierzenia przetwarzania danych.
  7. Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich, na podstawie szczególnych regulacji prawnych, w tym umów międzynarodowych, nie będą również przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
  8. Dane osobowe kandydata zawarte w dokumentach aplikacyjnych złożonych w związku z prowadzonym naborem będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy od dnia zatrudnienia kandydata wyłonionego w naborze (nabór rozstrzygnięty), a w przypadku niewyłonienia kandydata – przez okres 3 miesięcy od dnia upowszechnienia informacji o wyniku naboru (nabór nierozstrzygnięty), a następnie będą podlegały protokolarnemu zniszczeniu. Dane osobowe kandydata zawarte w protokole z oceny formalnej w zakresie imienia, nazwiska i miejsca zamieszkania w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego będą przechowywane zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 164), przez okres 5 lat, zgodnie z kategorią archiwalną B5, a w przypadku zmiany kategorii archiwalnej dokumentacji przez okres zgodny ze zmienioną kategorią archiwalną dokumentacji.
  9. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, a w przypadku danych przetwarzanych na podstawie wyrażonej zgody również do ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody przetwarzania danych osobowych w dowolnym momencie, jednakże bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  10. Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy o ochronie danych osobowych.
  11. Gdy podanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, jest Pani/Pan zobowiązana/-y do ich podania. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie odrzucenie oferty aplikacyjnej z powodu braków formalnych lub brak możliwości zawarcia umowy o pracę.

Nie masz konta? Załuż je teraz? Zarejestruj teraz!